Γ.Σ. ΠΑΤΗΣΙΩΝ

Από το 1951...μια ζωή Πατήσια!

009 gsp_apollon4 niki_gsp1 gsp_iris1 pan_gsp3

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ 2016-2017

Δ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ Α΄ΦΑΣΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΚΥ 9/10/2016 18:30 ΓΚΡΑΒΑΣ ΚΛ. ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ ΑΕ ΓΚΡΑΒΑΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ 32 - 75
ΣΑ 15/10/2016 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΚΛ. ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ 80 - 24
ΚΥ 23/10/2016 18:30 ΓΚΡΑΒΑΣ ΚΛ. ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 48 - 54
ΠΑ 4/11/2016 0:00 ΓΟΥΔΗ Δ.Α. ΑΟ ΖΕΥΣ ΕΡΥΘΡΟΥ ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ 58 - 30
ΚΥ 13/11/2016 18:30 ΓΚΡΑΒΑΣ ΚΛ. ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ 64 - 84
ΚΥ 20/11/2016 18:30 ΓΚΡΑΒΑΣ ΚΛ. ΑΟ ΝΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ 67 - 38
ΚΥ 27/11/2016 18:30 ΓΚΡΑΒΑΣ ΚΛ. ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨ. 40 - 88
        ΡΕΠΟ: ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ  
        ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ ΟΡΦΕΑΣ Κ.ΠΑΤΗΣΙΩΝ 20 - 0
ΠΑ 16/12/2016 21:15 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ 66 - 28
ΚΥ 8/1/2017 18:30 ΓΚΡΑΒΑΣ ΚΛ. ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ 17 - 76
ΚΥ 15/1/2017 20:30 ΓΚΡΑΒΑΣ ΚΛ. ΑΕ ΓΚΡΑΒΑΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ 74 - 24
ΚΥ 22/1/2017 18:30 ΓΚΡΑΒΑΣ ΚΛ. ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 41 - 71
ΠΑ 27/1/2017 0:00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄ ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ 73 - 38
ΚΥ 5/2/2017 18:30 ΓΚΡΑΒΑΣ ΚΛ. ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ ΑΟ ΖΕΥΣ ΕΡΥΘΡΟΥ 36 - 66
ΔΕ 13/2/2017 22:00 ΣΤΡΕΦΗ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ 65 - 33
ΚΥ 19/2/2017 18:30 ΓΚΡΑΒΑΣ ΚΛ. ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ ΑΟ ΝΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ 34 - 60
ΚΥ 5/3/2017 20:30 ΓΚΡΑΒΑΣ ΚΛ. ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨ. ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ 67 - 42
        ΡΕΠΟ: ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ  
ΣΑ 18/3/2017 20:00 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤ. ΟΡΦΕΑΣ Κ.ΠΑΤΗΣΙΩΝ ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ 0 - 20
ΚΥ 26/3/2017 18:30 ΓΚΡΑΒΑΣ ΚΛ. ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 32 - 53
ΠΕ 30/3/2017 20:30 ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ ΚΛ. ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ 56 - 28
Φίλτρο
  • Μετά τις διακοπές, καιρός για ξεκίνημα προετοιμασίας.

    Όλοι λοιπόν οι αθλητές Μπάσκετ των ομάδων ΑΝΔΡΩΝ, ΝΕΩΝ και ΠΑΙΔΩΝ, παρακαλούνται να βρίσκονται στη Λέσχη μας, Ιαλέμου 58-60, Άνω Πατήσια, την ΠΕΜΠΤΗ 21 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2014 στις 20:30 για την πρώτη συνάντηση της αγωνιστικής περιόδου 2014-2015.

    Σας περιμένουμε όλους!

     

  • Στις 12 Αυγούστου έγινε η κλήρωση του Πρωταθλήματος Παίδων Β' Κατηγορίας όπου συμμετέχει και η ομάδα Παίδων του Γ.Σ. ΠΑΤΗΣΙΩΝ. Η ομάδα μας κληρώθηκε στον 14ο όμιλο, και θα αγωνίζεται Σάββατο-Κυριακή.

    Στη πρώτη αγωνιστική 14 Σεπτέμβρη, η ομάδα μας θα αντιμετωπίσει την ΑΡΤΕΜΗ ΑΧΑΡΝΩΝ.

    Το αναλυτικό πρόγραμμα αγώνων ανά αγωνιστική με ημερομηνίες και ώρα θα ανακοινωθεί από την ΕΣΚΑ εντός των ημερών.

    Στο 14ο όμιλο συμμετέχουν οι ομάδες:

    Γ.Σ. ΠΑΤΗΣΙΩΝ

    ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ

    ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ Α.Ο.

    Α.Ο. ΚΑΡΕΑ

    ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ

    ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ

    ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

    ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ

    ΔΙΑΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ

    Α.Ο. ΔΙΟΝΥΣΟΥ